pondělí 10. dubna 2017

Březnový program

Už je to nějaký týden, co jsem nenapsal na blog. Ne, že by nebylo o čem, spíš jsem postrádal tu druhou podstatnou veličinu pro blogování - čas. Nevím, jestli se to nějak podstatně zlepší do konce semestru, ale potom už snad ano. V tomto článku tak pokryju, co se stalo od začátku března do začátku dubna - a uplynulému víkendu se budu věnovat už samostatně.

Hned na začátku března jsem odpořádal finále zimních azimutů. A mapa v okolí Mazurových chalup účastníky pěkně potrápila. Čas už na ní, přes moji velmi hrubou aktualizaci, byl přeci jenom znát, a tak se chybovalo v jednom kuse. I tak se ale myslím trénink líbil.

Vzápětí jsem se zabalili a vyrazil na týden na konferenci do Jihoafrické republiky. To byla extrémně zajímavá zkušenost a některé vybrané fotky z volnočasových aktivit najdete v tomto albu. A nutno říct, že na těch tréninkových kempech sportovců v JAR asi něco bude, protože ta dvě proklusnutí, která jsem tam absolvoval (v Johannesburgu to kvůli fakt hnusně smrdícím autům skoro jinak ani nejde), měla velmi pozitivní efekt na můj výkon na prvním letošním závodě, výchoďáku ve Veské.

Na doběhu výchoďáku ve Veské

Přestože moje očekávání byla skutečně nízká, rovinatý middle mi celkem sedl a výsledkem bylo pěkné čtvrté místo. Byl to celkem úprk a pár drobných chyb jsem vyrobil, ale s výkonem jsem byl rozhodně spokojený.

Trať H21C s mými postupy

No a o týden jsem si dal s taťkou a bráchy prodloužený víkend u Mikulova na kolech. Nutno říct, že po půl roce bez kola byl druhý den z hlediska sezení trochu krušný, ale jinak to bylo moc fajn!

Mikulov

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Z K8 na K11 je to slušná čára (y) lyžník