středa 12. listopadu 2014

Na prahu nového tréninkového roku

Jak už jsem se zmiňoval v posledních příspěvcích, po MČR štafet a družstev jsem v tréninku zase trochu zvolnil. Naštěstí to není kvůli zdraví, jako spíš kvůli objemu práce, kterou teď mám.

Jednak se hodně věnuju škole - pořád zápasím s diplomkou a snad se podaří ji dokončit tak, abych mohl na státnice už teď v únoru. Do toho nějaké další školní projekty... No a stále více času mi zabírají i chystané stránky pro ČSOS.

Pokud to půjde dobře, rád bych v průběhu listopadu napsal o dosavadním vývoji stránek článek a zase něco ukázal (tentokrát už "živě"). Ale o tom až příště.

A co trénink? Věnuju se teď hlavně protahování a lehce i posilování. Běhat jdu párkrát do týdne. Minimálně do půlky února se ale určitě nechystám najíždět na nějaký ostrý režim. Přeci jen bych se zase nerad uhnal ke zranění. A stejně toho teď budu mít celkem dost. Tak raději ještě obětuju jarní sezónu rozumnému rozběhávání se.

Dobrým znamením ale je, že jsem si po půl roce zase začal psát tréninkový deník. Čísla v něm zatím nejsou nijak velká, ale určitě se to bude zvedat :)

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

doufám, že vyplňuješ SHK standardizovanej z KISu ;) vask

Michal Jirásek řekl(a)...

Počítám, že hodně podobný :) Ja už mám ten repre dlouhodobě graficky upravený, tak jsem zas použil ten + jsem přidal list, co je navíc v SHK tréninkáči :)

Anonymní řekl(a)...

good! :) v